Zagłosuj na Maliny

Gdańskie Nagrody Społeczne Prezydenta Miasta Gdańska

Plebiscyt to kolejny etap w Gdańskich Nagrodach Społecznych Prezydenta Miasta Gdańska, których celem jest nagrodzenie osób i organizacji, które działają na rzecz dobra mieszkańców i mieszkanek.

Nominacje zostały zebrane są przez formularz online, a spośród nich Kapituły Nagród wybierały najlepsze kandydatury. W tym roku to mieszkańcy Gdańska będą głosować na osoby i organizacje, którym przyznane zostaną nagrody.

Jak głosować w plebiscycie?

Głosowanie przeprowadzone zostanie online przy użyciu poniższego formularza.

https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/gdanskie-nagrody-spoleczne-prezydenta-miasta-gdanska,a,253152

Najpierw wybieramy obszar nagrody: ochrona zdrowia (tutaj wchodzimy, żeby zagłosować na Maliny), równość, działalność obywatelska. W obszarze nagrody głosujemy w 2 kategoriach: osoby i organizacji. Nie ma konieczności głosowania w każdym obszarze Nagród Społecznych

Najpierw należy zapoznać się z kandydaturami w danej kategorii, a następnie oddać głos i zweryfikować go przy pomocy adresu email.

Głosować można raz z tego samego adresu email. Można oddać głos jedynie na jedną kandydaturę w każdej kategorii nagrody.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec i mieszkanka Gdańska.

Głosowanie publiczne odbywa się w terminie 10 listopada, od godziny 12:00 do 19 listopada 2023 roku, do godziny 23:59.

Laureatów i laureatki poznamy na przełomie listopada i grudnia na uroczystych galach. Dodatkowo, wyróżnienie w każdej kategorii, przyzna prezydent Gdańska.