Zarząd fundacji

Katarzyna Brożek – Prezes Zarządu

? czas start !

Cześć, 1/3 maliny to ja.
Kasia, w dowodzie Katarzyna Emilia, z domu Brożek, czasami Kasik. Córka Teresy i Mariana, Siostra Dariusza i Krzysztofa. Ciocia uroczej 5. Rzecznik prasowy, PRowiec iii cóż wiele we mnie umiejętności.
gdy parę lat temu mama zachorowała i zmarła, po pierwsze świat się zawalił, a potem wydarzyły się rzeczy, które sobie wymarzyłam. Postanowiłam, że otocze się mądrymi kobietami. Postanowiłam robić coś potrzebnego. Postanowiłam, że każdy dzień będzie codziennym zdumieniem.
I tak stało się.
Mam świetną pracę, organizuję marsze w ramach projektu Onkorejs granicami Polski, sesje zdjęciowe dla pacjentów.
A centrum i otoczką tego wszystkiego są ludzie z wielkim sercem, pasją i szaleństwem w oczach.
Malinowi ludzie.

Karola Dwórznik – Wiceprezes Zarządu

? Odcinek drugi.
Cześć! Drugą 1/3 malinowego zamieszania jestem ja- Karola.
Na co dzień, wraz z mężem, prowadzę sklep z tkaninami i pracownię kreatywną oraz staram się ogarniać rzeczywistość dwójki nastolatków i 4 kotów.
Maliną zostałam dzięki Kasi Brożek i Monice Puchowskiej, gdy nasze drogi spotkały się przy Projekcie Serce od Serca. Wtedy jeszcze żadna z nas nie wiedziała, że już jesteśmy Malinami, ale wspólnie czułyśmy, iż za tym spotkaniem kryje się coś więcej.
Z każdym dniem naszej wspólnej przygody, z każdą akcją w Projekcie, z każdą nową osobą zaangażowaną, jesteśmy coraz bardziej rodziną – krzakiem. Chcemy wspólnie się rozrastać i jak krzak maliny wydawać soczyste owoce.
W Fundacji 3maliny odpowiadam za warsztatowo – organizacyjną stronę działań, więc wszystkie pytania odnośnie tego zakresu możecie śmiało do mnie kierować.
Mam nadzieję, że razem z Wami jeszcze nie raz rozgrzejemy maszyny do czerwoności, potniemy kilometry materiałów i naszymi dziełami wywołamy uśmiech na tysiącach twarzy!