Malinowy team

Gdy w 2018 r. zaczęłyśmy szycie poduszek w kształcie serc w ramach projektu “serce od serca” (https://serceodserca.pl/) Pomorskie Kuratorium Oświaty zaprosiło pomorskie szkoły do akcji charytatywne. Ponad 60 szkół odpowiedziało na to zaproszenie. Udało się uszyć blisko 5 tyś. poduszek, które zostały przekazane pomorskim ośrodkom onkologicznym (Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Kościerzyna) oraz wysłane pacjentom, którzy zgłaszali się do nas z całej Polski.

Tym bardziej cieszymy się, że naszą malinową drogę rozpoczęłyśmy od zawarcia w 2019 r. umowy o współpracy z Pomorskim Kuratorium Oświaty i zaproszeniu tym razem szkół do szycia torebek na butelki redona.

 

 

W tym miejscu wymieniamy szkoły, które przekazały nam serca lub torebki od 1.09.2019r.

Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce; Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Szklanej; Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku; Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie; Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Szlacheckim; Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Malborku; Przedszkole nr 6 w Lęborku; Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej; Szkoła Podstawowa w Kobylnicy; ZSP w Bytowie; Zespół Szkół w Borowym Młynie; SP 44 w Gdyni; ZS w Tuchomiu;

 

 

 

Fundacja “Uśmiech Dziecka”, ul. Chopina 15 w Wejherowie